INFORMACE PRO RODIČE PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Provoz MŠ:
6:30- 16:00 hod.

Vyzvedávání dětí:

1. před obědem 11:30 (na zazvonění)
  2. po obědě 12:00-12:20 - Koťátka, 12:30-12:50 - Sovičky (na čip)
  3. odpoledne 14:45-15:55 (na čip)
  4. po předchozí domluvě kdykoliv během dne

Na základě ,, Rámcového programu pro předškolní vzdělávání“ je pro děti v MŠ sestaven vlastní vzdělávací program s názvem ,,Naši skřítci“. Třídní vzdělávací program obsahuje 5 oblastí. Dítě a jeho tělo, Dítě a jeho psychika, Dítě a ten druhý, Dítě a společnost, Dítě a svět, které vycházejí z místních podmínek, možností, věku a zájmu dětí i rodičů.

Soustřeďujeme se zde zejména na volné hry a činností dětí, cílenou práci vedenou učitelkou, spolupráci s rodinou – úspěšné je jen společné působení. Vzdělávací program vám na požádání zapůjčíme.

Doplňkové aktivity MŠ:

V celoročním plánu jsou zastoupeny kulturní akce, plavecká výuka, lyžařský výcvik, vystoupení na Vítání občánků a na Dni regionu, besídky u příležitosti Vánoc a Dne matek, výlety, přespaní ve školce pro předškoláky spojené s pasováním na školáky, fotografování, vycházky do okolí obce, školní výlet, účast na Dni Země...

Pracovníci MŠ:

Pedagogičtí:

Ředitelka školy:

• Mgr. Jana Kuchtíková

ZŘ pro MŠ a předškolní vzdělávání:

• Michaela Bačiková Gerka

Učitelky:

• Lucie Minářová
  • Kateřina Smrčková
  • Patrície Winklerová

Provozní:

Vedoucí školní jídelny:

• Kateřina Smrčková

Kuchařka:

• Irena Sittová

Uklízečka:

• Iveta Hrdličková

Informace k platbám, řádu školní jídelny, plánované uzavření mateřské školy a další organizační záležitosti dostali všichni rodiče v tištěné verzi a je také k nahlédnutí na nástěnce mateřské školy.

Prázdniny ve školním roce 2023/2024

Prázdniny MŠ uzavřena